Sorumluluk Reddi

indirimhaberleri.net, sitede paylaşılan tüm bilgilerin güvenilir kaynaklardan toplandığını bildirir. Ürünlerin web sitelerinden, markaların resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarındaki kaynaklardan elde edilir. Sağlanan bilgilerin her bölümü, tüm önemli faktörler ve ilgili markalar tarafından elde edilen başarılar dahil olmak üzere verilmiştir.

Okuyucuların kullanmadan önce bilgileri tekrar doğrulamaları tavsiye edilir. Bu çalışma temelinde yapılması gereken herhangi bir işlem, ilgili resmi yayına / ilgili devlet dairesine danışın hukuk departmanında onaylanmalıdır. indirimhaberleri.net olarak biz, bu yayını satın almış olsun ya da olmasın, herhangi bir kişinin imajına veya çalışmasına karşı yapılan herhangi bir işlemden sorumlu değiliz.

Resimler yada Görseller

Sitedeki ürün veya logo görsel resimleri Google Görsel Arama ve sosyal medya hesapları üzerinden alınmıştır. Görselin boyutunda ki modifikasyonlar ihtiyaca göre yapılır. Herhangi bir kişi/web sitesi, yüklenen ürün resim yada logo görsel resimleri herhangi bir itirazda bulunursa, bunun silinmesini veya değiştirilmesini talep edebilir. Talebiniz üzerine içerik kaldırma işlemi indirimhaberleri.net adresine mail atılarak yapılabilir.